Domek na górce

Nowy obiekt na terenie gospodarstwa agroturystycznego to spełnione marzenie, które powstało z ogromnej pasji i miłości do tego miejsca.

Domek usytuowany jest na górce z przepięknym widokiem na Ptasi Ogród i otaczające agroturystykę lasy. To idealna opcja wypoczynkowa dla dwóch osób pragnących odpocząć w przytulnym otoczeniu, cieszyć się spokojem i prywatnością. Cudownie siedzi się przy oknie w salonie rozkoszując się pyszną kawą i pięknym widokiem czy spędza błogie chwile relaksu na prywatnym tarasie otulonym delikatnym szumem wody.

Wnętrze domku zaprojektowaliśmy tak, aby zapewnić wygodę, a pełne wyposażenie gwarantuje gościom komfortowy pobyt. Łazienka z prysznicem, kuchnia z płytą indukcyjną i lodówko-zamrażarką, miejsce sypialniane oraz wypoczynkowe z rozkładaną sofą i miejscem kawowym, niezależny taras na górce dostarczają udogodnień potrzebnych do wygodnego wypoczynku.

Dodatkowo, bogate wyposażenie miejsca kawowego, z kawą, herbatą i wszelkimi dodatkami sprawia, że każdy gość może cieszyć się ulubionym napojem w zielonym otoczeniu Ptasiego Ogrodu.


To najlepsza opcja dla dwóch osób, jednak dzięki rozkładanej sofie domek może pomieścić nawet 4 osoby tworząc przestrzeń przytulną i funkcjonalną.

Domek 2-4 osobowy znajduje się w ustronnym miejscu Ptasiego Ogrodu i składa się z:

salonu z rozkładaną 2-osobową sofą oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, miejscem kawowym i prywatnym tarasem przygotowanym na pełen relaks, aneksem sypialnianym z bardzo wygodnym 2-osobowym łóżkiem łazienki z prysznicem


Każdy apartament na terenie Ptasiego Ogrodu posiada prywatną łazienkę z prysznicem, wyposażony jest w lodówkę z zamrażarką, ekspres do kawy, telewizor, a w oknach dla komfortu naszych gości zamontowane są moskitiery.