O nas

Ptaki są naszą największą pasją. To właśnie wielkie zainteresowanie tymi zwierzętami stało się natchnieniem do stworzenia miejsca, w którym ludzie tacy jak my, kochający przyrodę będą mogli zachwycać się nią i odpoczywać w jej towarzystwie.


Wszystko zaczęło się się w 1996 roku. To właśnie wtedy wpadliśmy na pomysł stworzenia oazy, w której wrażliwi na przyrodę ludzie mogliby delektować się jej pięknem i wypoczywać w jej urokliwym towarzystwie.


Pierwszym krokiem było posadzenie drzewek i krzewów, jednocześnie tworzyliśmy skalniaki i fontanny, które z biegiem czasu nadały ogrodowi własny, pulsujący życiem charakter. Kolejnym etapem było wybudowanie przytulnych apartamentów, letniej kuchni, w której odbywają się spokojne biesiady oraz miejsca wodnego relaksu dla naszych gości - balii ogrodowej.


Po przygotowaniu miejsca dla odwiedzających, przyszedł czas na rozwinięcie naszej pasji do hodowli ptaków. Spełniliśmy nasze marzenie! "Ptasi Ogród" wypełnia się dźwiękami egzotycznych śpiewów i uroczych melodii. Obecnie w naszym gospodarstwie agroturystycznym można podziwiać kilka gatunków egzotycznych ptaków, z których szczególną uwagę przyciągają szpaki balijskie. Hodowla tego gatunku dostarcza nam nieustającej radości.


W "Ptasim Ogrodzie" nie tylko przyroda stanowi nasz atut. Biesiady przy suto zastawionym stole pełnym regionalnych przysmaków i kieliszek nalewki tworzą prawdziwą ucztę dla podniebienia. Choć moglibyśmy opowiadać o licznych zaletach tego miejsca, uważamy, że najlepiej przekonać się o nich osobiście. Dlatego serdecznie zapraszamy do "Ptasiego Ogrodu", abyście sami mogli doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery tego miejsca.